جلسه نقل و انتقالات ساعت 9 صبح روز یکشنبه مورخ 15/05/91 با حضور معاون دانشجویی،معاون آموزشی، پژوهشی، پزشک دانشگاه، رئیس حراست ومدیر دانشجویی دانشگاه تشکیل گردید و در خصوص تقاضای دانشجویان تصمیمات ذیل گرفته شد جهت مشاهده نتایج می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

http://217.219.101.229/naghlo%20enteghal.htm

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در سه شنبه هفدهم مرداد 1391 و ساعت 11:58 |

به همت حوزه معاونت دانشجویی و به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه های دانشجویی مسابقات ورزشی متنوعی در بین دانشجویان ساکن خوابگاه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده برگزار شد. در این مسابقات که با استقبال گرم و پرشور دانشجویان روبه رو شد به نفرات برگزیده در هر رشته هدایایی به رسم یادبود اهدا شد. لازم به ذکر است که واحد آباده از امکانات خوابگاهی مناسبی برخوردار است و به تمامی دانشجویان متقاضی اعم از خواهر و برادر خوابگاه می دهد.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در سه شنبه دوم خرداد 1391 و ساعت 8:19 |

احترامــاً به اطلاع می­رساند جلــسه نقل و انتقالات ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 7/3/91 در دفتر امور دانشجویی برگزار می­گردد.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در سه شنبه نوزدهم اردیبهشت 1391 و ساعت 12:44 |

به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد آباده اولین جلسه کمیته دانشجویی دهه فجر در واحد برگزار شد در این جلسه که مسئولان فرهنگی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی شهرستان حضور داشتند. پس از بحث و تبادل نظر برنامه های متنوعی جهت اجرا در دهه فجر به تصویب رسید.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در شنبه هشتم بهمن 1390 و ساعت 13:42 |

در اولین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده به عنوان مسئول کمیته دانشجویی این دهه انتخاب شد.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در شنبه هشتم بهمن 1390 و ساعت 10:42 |

به همت گروه معماری واحد آباده اردوی علمی یک روزه از اماکن تاریخی و باستانی شهر کاشان برگزار گردید. در این اردو دانشجویان شرکت کننده از تپه های سیلک، باغ فین، روستای ابیانه و دیگر بناهای تاریخی شهر کاشان بازدید کردند. در ضمن سرپرستی این اردو را آقای صفائیان کارشناس رشته معماری برعهده داشتند.

 

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در سه شنبه ششم دی 1390 و ساعت 8:34 |

بنابر اعلام حوزه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده تیم سازه های ماکارونی آموزشکده در مسابقات سراسری کشور که در دانشگاه خاوران مشهد برگزار شد موفق به کسب مقام چهارم این دوره از مسابقات شدند. این رقابتها در 25 و 26 آذرماه و بین 150 تیم در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در شنبه دوازدهم آذر 1390 و ساعت 8:48 |
 دانشجویان گرامی

جـلسه نقـل و انتقـالات روز یکـشنبه مورخ 20/9/90 ساعت 8 صبح در محل امور دانشجویی واحد تشکیل می گردد.
+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در یکشنبه ششم آذر 1390 و ساعت 10:27 |

به همت دفتر فرهنگ اسلامی و ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده همایش دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی شهرستان در سالن اجتماعات واحد برگزار شد.

در این جلسه که مسئولان شهرستان حضور داشتند آقای مجاهد امیری قائم مقام واحد در سخنانی ضمن خیر مقدم و گرامیداشت هفته بسیج مطالبی در مورد جایگاه شهید و شهادت بیان و بر ادامه راه آنها تأکید کردند.

در ادامه این مراسم آقای خرسندی فرماندار، آقای صمدی رئیس بنیاد شهید و حاج آقا زعیم سخنانی در زمینه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بیان و از مقام شامخ آنها تجلیل کردند.

در پایان این جلسه مسئولان دانشگاهها به پرسشهای دانشجویان در زمینه های مختلف پاسخ دادند و از رابطین ستاد شاهد و ایثارگر تقدیر به عمل آمد.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در یکشنبه ششم آذر 1390 و ساعت 10:26 |
دکتر غلامحسین شفیعی رئیس واحد آباده از خوابگاههای دانشجویی بازدید کردند. ایشان ضمن دیدار با دانشجویان و شنیدن مشکلات دستورات لازم را جهت حل آنها صادر کردند.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در شنبه بیست و یکم آبان 1390 و ساعت 11:27 |

 

   به همت حوزه معاونت دانشجویی اردوی علمی یکروزه ویژه دانشجویان رشته مهندسی منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده برگزار شد.

در این اردو دانشجویان شرکت کننده از پارک ملی بمو یکی از پناهگاههای حفاظت شده استان فارس بازدید کردند.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در دوشنبه دوم آبان 1390 و ساعت 12:51 |

بنابر اعلام حوزه معاونت دانشجویی تمامی دانشجویان متقاضی خوابگاه اعم از خواهر و برادر در خوابگاههای دانشجویی اسکان داده شدند. واحد آباده به عنوان بزرگترین واحد دانشگاهی در شمال فارس با برخورداری از امکانات مناسب، تمامی دانشجویان غیر بومی را در خوابگاه های دانشجویی اسکان می دهد.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در پنجشنبه بیست و یکم مهر 1390 و ساعت 7:45 |
دانشجویان گرامی

با توجه به اینکه هنگام انتخاب واحد ترم جاری تسویه حساب شهریه خوابگاه الزامی است خواهشمند است دانشجویانی که بدهی شهریه خوابگاه دارند قبل از انتخاب واحد جهت تسویه به امور دانشجویی مراجعه نمایند.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در یکشنبه سیزدهم شهریور 1390 و ساعت 7:44 |
 جلسه نقل و انتقالات واحد در روز شنبه تاریخ 22/5/90  ساعت 9 صبح در دفتر امور دانشجویی تشکیل می شود.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در پنجشنبه بیستم مرداد 1390 و ساعت 9:20 |
 

نتيجه نقل و انتقالات نيمسال اول 91-90

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در پنجشنبه نوزدهم خرداد 1390 و ساعت 1:2 |

نماینده مردم شهرستان آباده در مجلس شورای اسلامی:

«تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی یک حرکت بسیار سنجیده ، متعالی و ارزشمند بود.»

  به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده در محل سالن ورزشی کوثر برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا محمدجانی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی در سخنانی ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن، و همچنین گرامیداشت سوم خرداد ماه به حماسه خرمشهر اشاره کردند و فرمودند: جوانان عزیز میهن اسلامی درآن زمان وظیف انسانی، اسلامی و ملی خود را به نحو احسن انجام دادند و اکثر افراد حاضر در جبهه جوانان ما بودند که با ایثار و از خود گذشتگی در مقابل دشمن ایستادند و با ایثار جان خود از خاک ایران عزیر دفاع کردند ایشان فتح خرمشهر را نمود پیروزی همیشگی ملت ایران دانستند و از تمامی دانشجویان خواستند که خود را به سلاح علم و دانش مجهز کنند و وظیفه اصلی خود را انجام دهند.

حاج آقا محمدجانی در ادامه به سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کردند و فرمودند: تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی یک حرکت بسیار سنجیده ، متعالی و ارزشمند بود که بزرگان انقلاب با حمایتهای بی دریغ رهبر کبیر انقلاب زمینه تشکیل آن را فراهم کردند احسن براین انسانهای بزرگی که آینده علمی مملکت ما را طراحی کردند . نماینده مردم آباده در ادامه افزود: دانشگاه آزاد اسلامی امروز در سراسر جهان می درخشد و بسیاری از مشکلات علمی و تحصیلی جوانان این مرزوبوم را به راحت ترین شکل ممکن حل کرده است و اکثر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی از این حرکت بزرگ علمی حمایت خواهند کرد.

ایشان در ادامه به تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده اشاره کردند و فرمودند دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده در شمال فارس می درخشد و از زحمات تمامی مسئولان خصوصاً جناب آقای دکتر شفیعی ریاست واحد تشکر کردند و تحولات چند ساله اخیر این واحد دانشگاهی را چشمگیر دانستند و به تصویب رشته کارشناسی ارشد آموزش زبان اشاره کردند و قول دادند که جهت تصویب رشته های کارشناسی ارشد همکاری لازم را با دانشگاه داشته باشند.

ایشان در پایان سخنان خود به مهمترین فعالیتها و اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه خود اشاره کردند.

در ابتدای مراسم دکتر غلامحسین شفیعی رئیس واحد دانشگاهی در سخنانی ضمن خیرمقدم به مسئولان و دانشجویان سالروز تولد حضرت فاطمه (س) ، سوم خرداد ماه و بیست و نهمین سال تأسیس دانشگاه را تبریک گفتند و از زحمات نماینده و فرماندار محترم جهت رشد و پیشرفت دانشگاه تقدیر و تشکر کردند.

لازم به ذکر است در این مراسم برنامه های متنوعی اجرا و از دانشجویان برتر علمی، فرهنگی ، قرآنی، پژوهشی و ورزشی با اهدا جوایزی تقدیر شد.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در شنبه هفتم خرداد 1390 و ساعت 11:50 |

 

طی احکامی جداگانه از طرف دکتر سبحانی ریاست منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی آقایان مجاهد امیری و محمدرضا امامی به ترتیب به مدت دوسال دیگر به سمت معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده منصوب شدند.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در دوشنبه دوم خرداد 1390 و ساعت 23:2 |

 

دانشجویان و دانش آموزان سما آباده در مسابقات فرهنگی و ورزشی سما که در سطح منطقه و کشور برگزار گردید، موفق به کسب رتبه های برتر شدند. اسامی نفرات برتر به همراه رتبه های کسب شده به شرح جدول ذیل می باشد :

 

نام و نام خانوادگی

مقام  کسب شده

مقطع

رشته

فاطمه کنعانی پور

سوم منطقه

همکاران

ترتیل

زینب ابراهیمی

سوم منطقه

همکاران

روخوانی

امیر یکزمان

اول منطقه

آموزشکده

منبت

نوشین امینی

دوم منطقه

آموزشکده

معرق

مهرنوش مسعودی

دوم منطقه

آموزشکده

منبت

فاطمه نعمت الهی

دوم منطقه

آموزشکده

کاردستی

مرضیه جان نثار

دوم منطقه

متوسطه

معرق

زهرا سبیلی

دوم منطقه

متوسطه

منبت

زینب رستمی

دوم منطقه

متوسطه

ماکت سازی

فاطمه کاظمی

دوم منطقه

متوسط

داسان کوتاه

 

حامد شهبازی

سوم کشوری

آموزشکده

کشتی

 

 

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1390 و ساعت 13:37 |
بدین وسیله از کلیه دانشجویان عزیز و گرانقدر جهت حضور در مراسم جشن فارغ التحصیلی که همزمان با سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی در روز شنبه مورخ 31/2/90 رأس ساعت 19 در      سالن کوثر برگزار می گردد ، دعوت بعمل می آید.

لازم به ذکر است در این مراسم از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز علمی، نفرات برتر مسابقات ورزشی ، فرهنگی و قرآنی تقدیر بعمل خواهد آمد.

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در شنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1390 و ساعت 13:52 |

     به همت حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده اردوی علمی یکروزه به مقصد شیراز برگزار شد.

در این اردو تعداد 30 نفر از دانشجویان رشته مهندسی منابع طبیعی شرکت داشتند و از پارکهای قدیمی و دیدنی شیراز از جمله : باغ ارم و پارک آزادی دیدن کردند.

 

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در پنجشنبه هشتم اردیبهشت 1390 و ساعت 8:59 |

 

   بدینوسیله به اطلاع دانشجویانی که در آستانه فارغ التحصیلی هستند می رساند جهت تکمیل پرونده فارغ التحصیلی خود مدارک ذیل را در زمان ثبت نام ترم آخر به امور فارغ التحصیلان تحویل نمایید:

1- فیش صاحب حساب به مبلغ 11000 تومان برای مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و مبلغ 5500 تومان برای مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته به حساب شماره 0104460446004 بانک ملی شعبه زبرجد تهران بابت صدور مدرک فارغ التحصیلی

2- تهیه دو عدد تمبر 10000 ریالی (1000 تومانی ) مراجعه به بانک ملی باجه دانشگاه

3- ارائه تصویر شناسنامه از صفحه اول و توضیحات

4- عکس 4*3 گرفته شده در سال جاری 3 قطعه پشت نویسی شده

5- تصویر اصل آخرین مدرک پایه (گواهی پیش دانشگاهی یا گواهی دیپلم یا گواهی فوق دیپلم )- مراجعه به بایگانی آموزش

6- تصویر کارت ملی (پشت و رو)

7- تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (مخصوص برادران)

8- اطمینان حاصل کردن از رسیدن: الف) اصل مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا نظام جدید ب) تأییدیه تحصیلی پایان دوره پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا نظام جدید(مراجعه به بایگانی آموزش)

  لازم به ذکر است چنانچه مدارک فوق الذکر ناقص باشد تحت           هیچ شرایطی فایل باز نخواهد شد و پس از فارغ التحصیلی   موجب به تأخیر افتادن صدور مدرک خواهد شد و مسئولیت این امر نیز به عهده خود دانشجو خواهد بود.

           

+ نوشته شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی آباده در دوشنبه پنجم اردیبهشت 1390 و ساعت 9:16 |